О нас

Починаючи з 2010 року наша компанія працює на ринку в області підбору та продажу автозапчастин з Європи для будь-якого виду транспорту.

BUZA – це сервіс з підбору і доставки БУ автомобільних запчастин з Польщі

Замовляючи запчастини у нас, ви отримуєте хороший сервіс, а також відповіді на різноманітні запитання. Швидкий підбір і доставка запчастин з Європи всього за 7-10 днів прямо до вашого міста.

Замовляти бу запчастини у нас вигідно, адже наші ціни нижчі, аніж у конкурентів, при цьому обслуговування здійснюється на професійному та люб’язному рівнях. У підсумку, ви завжди отримуєте те, що замовляли і ми дбаємо про те, щоб ви були задоволені і рекомендували нас своїм друзям.

Наш великий досвід в підборі запчастин з Європи дає вам більше впевненості в тому, що ви отримаєте якісну деталь саме для вашого автомобіля. Наші запчастини будуть служити вам довше, ніж ті, які ви можете купити на вітчизняних авторозбірках. Запчастини везуть з усієї Європи, а там автомобіль розбирають не тоді, коли вже прогниє кузов, а тоді, коли підходить час заміни автомобіля на новий. Зрештою, навіть економні європейці утилізують автомобілі в досить пристойному стані – і запчастини з таких автомобілів зазвичай служать ще досить довго.