Гарантия и сервис

Наше підприємство працює з 1998 року, свідченням чого є правовстановлюючі документи, які ми радо надаємо за запитом. Розрахуватися з нами можливо безготівково або післяплатою. Також ми працюємо з юридичними і фізичними особами по всій Україні.

BUZA має представництва в Одесі, Львові, Маріуполі: сюди ви можете під'їхати і особисто поспілкуватися з представником, передати кошти і отримати документи по грошовому розрахунку.

Ми беремо передоплату в розмірі 30% -50% (в залежності від замовлення) як гарантію викупу замовленої вами деталі. Іншу частину ви оплачуєте в момент отримання в пункті видачі транспортної компанії.

Ви можете оплатити товар безпосередньор на нашому сайті. Ми співпрацюємо з компанією WayForPay, співробітники якої ретельно перевіряють інтернет-магазин перед тим, як укласти з нами договір на обслуговування інтернет-платежів. Також ви завжди можете повернути кошти, до того моменту, коли ми завершимо викуп обраного вами товару в Європі.

Ви можете повернути деталь тільки в тому випадку, якщо її опис не відповідатиме дійсності. Повернення запчастини у 14-денний термін зазвичай не доступний, а адже термін її доставки з Європи в  України може досягати десяти днів – а саме цей час і входить до контрольного відліку. Фактично, залишається всього 4 дні на повернення товару європейському продавцю. Для уникнення подібних випадків, ми докладаємо максимум зусиль, аби ви ще до покупки бути впевнені у своєму виборі (додаткові фото, заміри, уточнення стану у продавця тощо). Ми перебуватимемо з вами на зв’язку аж до того моменту, коли ваша деталь успішно прибуде в відділення кур'єрської служби, буде встановлена на ваше авто і ви будете задоволені!

Впевнено робіть замовлення і ми допоможемо вам отримати якісну деталь за суперціною!